Informacje o produktach

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę kamienia naturalnego, którą szczegółowo przedstawia menu po lewej stronie z podziałem na odpowiednie kategorie.

Nasze wyroby dostarczamy w różnej postaci z kopalń zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Cześć produktów przerabiamy we własnym zakładzie produkcyjnym. Warto podkreślić, że niektóre produkty możecie znaleźć Państwo tylko w naszej ofercie ponieważ jesteśmy ich wyłącznym producentem w naszym kraju.

W naszej ofercie posiadamy tylko wyroby wytwarzane z krajowych surowców skalnych. Dzięki temu dajmy gwarancję najwyższej dostępnej wytrzymałości i odporności w naszej strefie klimatycznej. Nie prowadzimy sprzedaży materiałów importowanych.

Wydobywany w naszym kraju kamień jest w trakcie wydobycia w naturalny sposób narażony na przemarzanie i nasiąkanie wodą, czego nie można do końca stwierdzić o surowcach chińskich lub z południa Europy. Głównym czynnikiem destrukcyjnym jest wielokrotne zamarzanie i rozmarzanie kamienia naturalnego stosowanego w warunkach zewnętrznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami. Prosimy wybrać odpowiednią kategorię produktów w menu (po lewej stronie).

W razie dodatkowych pytań informacje o kosztach i warunkach transportu można znaleźć na stronie "Transport" (przycisk w menu głównym). Natomiast odpowiedzi na najczęstsze pytania można znaleźć klikając na stronę "Pytania".

Przyjmowanie zamówień oraz informacja o sprzedawanych produktach:

tel. kom. 664 60 70 80
e-mail: info@kamien-dolnoslaski.pl

Promocje

Sprawdź aktualne promocje i wybrane produkty w najlepszych cenach.

Więcej

Transport

Oferujemy transport kamienia poprzez przesyłki kurierskie oraz całopojazdowe.

Więcej

Porady

Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez klientów oraz odpowiedzi na nie.

Więcej