Informacje na temat kosztów transportu


Przesyłki kurierskie

Transport odbywa się firmą kurierską. Towar musi być zapakowany na palecie. Przewoźnik dysponuje samochodem z podnośnikiem (tzw. windą) do opuszczania palet. Miejsce wyładunku palet musi być utwardzone. Czas dostawy wynosi standardowo od 1 do 2 dni roboczych od dnia nadania wysyłki. Koszt transportu jest następujący:

Ilość ładunku

Paleta o wymiarach
0,8 x 1,2 m

Worek typu Big-Bag
umieszczony na palecie

do 1000 kg (płatność przelewem)

140 zł

wycena na telefon

do 1000 kg (płatność za pobraniem)

190 zł

wycena na telefonW przypadku zamawiania towarów o mniejszej ilości m2 kamienia (tzw. niepełne palety) do każdej palety zostanie doliczony koszt opakowania tj. 15zł.  


Podane ceny zwierają podatek VAT.

W przypadku powrotu przesyłki na magazyn firmy kurierskiej lub ponownego dostarczenia do odbiorcy, powstałe koszty obciążają odbiorcę (klienta). Prosimy pamiętać, że nie są to drobne przesyłki i ponowne dostarczenie jest kosztowne.


Przesyłki całopojazdowe

Przesyłki całopojazdowe dotyczą transportu ładunków o wadze od 24 ton w formie "luźnej" i w opakowaniu tj. worek typu big-bag oraz paleta. Przesyłki całopojazdowe oferujemy w następującej formie:

  • Przesyłka standardowa to indywidualna forma przesyłki dla danego klienta. W tym przypadku termin dostawy ustalamy precyzyjnie z klientem co jest niewątpliwą zaletą. Koszty transportu towarów w opakowaniu wynoszą od 3,3 do 3,5 zł za km i są liczone zawsze podwójnie tj. w dwie strony, (baza przewoźnika - miejsce załadunku - miejsce rozładunku - baza przewoźnika).

  • Przesyłka spedycyjna realizowana w ramach tzw. transportu powrotnego. Koszt wyliczamy za każdym razem i jest zależny od przewoźnika. Generalnie koszt takiej przesyłki jest od 40 do 50 % niższy niż w standardowej przesyłce całopojazdowej.


Miejscem załadunku produktów w opakowaniach (worek big-bag lub palety) jest punkt sprzedaży w Damianowie, 55-340 Damianowo, powiat średzki, województwo dolnośląskie.

Miejscem załadunku towarów "luzem" są zakłady produkcyjne zlokalizowane na obszarze województwa dolnośląskiego.

Promocje

Sprawdź aktualne promocje i wybrane produkty w najlepszych cenach.

Więcej

Transport

Oferujemy transport kamienia poprzez przesyłki kurierskie oraz całopojazdowe.

Więcej

Porady

Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez klientów oraz odpowiedzi na nie.

Więcej